single-image

Jak zrobić oszczędności w firmie w dobie COVID 19

W dzisiejszych czasach w dobie koronawirusa COVID 19 nie tylko polski, lecz także światowy rynek upada. Tracimy pracę, ale życie toczy się dalej. Jesteśmy niestety zmuszeni oszczędzać i szukać alternatywnego źródła zarobku. Nie możemy zapominać także o tym, że istnieje wiele zamienników, których możemy na co dzień używać. Jednym z takich zamienników są zamienniki do drukarek.

Tego typu produkty są niemalże tak samo dobre jakościowo jak te oryginalne, różnią się one jednakże znacznie ceną. Zamienniki są o wiele tańsze, nawet do 75%. Jak wiadomo, w firmie bardzo dużo się drukuje, a więc oszczędności na zamiennikach do drukarek są naprawdę duże. To co jest ważne, to gwarancja sprzedającego oraz bezpieczeństwo urządzenia, z którego się korzysta. Zamienniki jak najbardziej powinny spełniać normy ISO 9001, 14001, 45001, 27001 i inne.

W Internecie możemy znaleźć wiele opinii użytkowników danego produktu i warto jest ich poszukać. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy się bać, że kupimy bardzo zły produkt, albo, że skorzystamy z usług nieistniejącego przedsiębiorstwa. Narazi nas to jedynie na niepotrzebne koszty. Wkłady do drukarek nie powinny być awaryjne, a ich wykorzystanie bezpieczne. W przypadku, gdy zepsuta zostanie drukarka albo toner nie będzie działał, producent ma obowiązek naprawić sprzęt albo wymienić na nowy. Producenci tonerów bardzo często posiadają własny serwis pogwarancyjny, więc jeżeli dojdzie do jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem urządzenia, można skorzystać z gwarancji producenta zamienników – o ile jest ona oferowana do produktu.

Nie wiadomo kiedy sytuacja z koronawirusem się skończy, także musimy oszczędzać jak najwięcej się da. Zamienniki do drukarek są bardzo dobrym pomysłem, ponieważ generują one miesięcznie aż do kilkuset złotych oszczędności, a w większych firmach nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie! Pomimo kryzysu, wiele osób nadal prowadzi swój biznes i nieraz musi do niego dokładać. Zamienniki do drukarek wcale nie wpływają niekorzystnie na jakość druku i stanowią świetną opcję, do szybkiego zredukowania kosztów w firmie, dlatego warto jest się za nimi rozejrzeć. Z roku na rok coraz więcej przedsiębiorstw takie zamienniki kupuje. Nic w tym dziwnego, aktualna sytuacja na rynku skłania do wniosków, że coraz częściej będzie się kupować jedynie zamienniki, ponieważ nie ma pomiędzy nimi i oryginalnymi częściami dużej różnicy.

tusze do drukarki

W miejscach, gdzie bardzo często korzysta się z drukarek, takie rozwiązanie będzie jednym z lepszych. Zamienniki nadają się tak naprawdę do wszystkich urządzeń, ale przed zakupem warto jest skonsultować się z kimś, kto mógłby nam w tym temacie pomóc. Zaoszczędzimy dzięki temu zarówno czas, jak i pieniądze. W trakcie użytkowania drukarek wiele części się psuje i jest to zupełnie normalne. Akcesoria są tak samo potrzebne – a to wszystko znajdziemy w jednym miejscu – w firmie zajmującej się sprzedażą zamienników do drukarek wszystkich marek.

Bardzo dużą zaletą jest to, że zakupy można zrobić przez Internet, na przykład korzystając ze sklepu internetowego z zamiennikami Artjet, produkty wprost pod nasze drzwi dostarczy kurier, szybko, bezpiecznie. Wiadomo przecież, że panuje obecnie zakaz wychodzenia z domu oraz kwarantanna. Dobrą informacją jest to, że tego typu produkty zakupione przez Internet można zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania żadnej przyczyny. Warto jest skorzystać z możliwości jakie oferują nam sklepy online z zamiennikami do drukarek, dzięki temu możemy zwiększyć swoje bezpieczeństwo i bliskich, jak również możemy skutecznie oszczędzać.

Zobacz również...