My. Czyli kto?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Aleksandra Paździor. Urodzona w Tyskim mieście w 88 roku. Przygodę jak i odwagę wyssała z mlekiem matki. Nie robi na niej wrażania skok z 4000 m. Natomiast niezrozumiałe jest dlaczego do Azji wybiera się na rowerze? Posiada absolutny brak zdolności jazdy tym wehikułem… pomijając wręcz opatentowaną metodę spadania z niego bez robienia sobie krzywdy. Jako jedyna osoba na świecie odważyła się zaryzykować i zaufać Piotrowi P. oddając mu swą rękę oraz dzielnie biorąc z nim udział w niejednej wyprawie narażając przede wszystkim swój święty spokój. Uwielbia eksperymentować w kuchni, głownie na tym biedaku, ale on nie ma wyjścia. Inaczej usłyszy ”Więcej nic Ci nie ugotuje!”. Należy do elitarnego grona śpiochów. W wolnych chwilach podczas podróży autostopowych lubi sprawdzać miękkość tylnich foteli i po wejściu do pojazdu natychmiast zapada w głęboki sen. Na zdjęciach nie zobaczycie jej z otwartymi oczami. Tłumaczy to tym, że razi ja słońce. A jaka jest prawda? Sama tego nie wie 😉 Mówi o sobie że jest “taka malutka”. W wyniku tego zawsze kupuje za małe buty, tłumacząc że je rozchodzi.

ja
Piotr Paździor. Rocznik ‘88. Urodzony w Gliwicach. Pomysłodawca rowerowej podróży do Azji. Lubi wyzwania, czego dowodem może być różnorodność prac wykonywanych do tej pory; od sprzedawcy materacy, przez barmana, ochroniarza i pomocnika mechanika, do zabójcy karpii w supermarkecie. Od dzieciństwa miłośnik tańca, do dziś pielęgnuje swoją pasję…głównie po spożyciu. Prawdziwy dżentelmen i pasjonat kobiecych wdzięków. Kawalarz i dusza towarzystwa. Pochłaniacz pierogów w każdej ilości i wariacji. Pomimo niechęci do wielu produktów spożywczych, w Azji zamierza zostać krytykiem kulinarnym. Kolekcjoner wszystkiego co nieprzydatne w życiu codziennym.. Gdy dorośnie zamierza otworzyć własne schronisko w górach. Uwielbia: popołudniowe drzemki, zakupy na e-bayu, smyranie po głowie. Nie lubi: nudy i podjadania mu z talerza.

 • wildseas

  Nice :-)

 • Juicy360

  Podziwiam i gratuluję wycieczki! Również planuję rowerem do Azji południowo-wschodniej. Rocznik ’94 ze mnie 😉 Pozdrawiam z Krakowa.

  • Piotr Paździor

   Daj znać, jak wyruszysz. Będziemy śledzić 😉

 • Damian Frankowski

  Pozdrawiam widzieliśmy się po przylocie Panstwa do polski , powodzenia , zdrowia , wytrwałości życzę . I oczywiście podziwiam .zielony

  • Piotr Paździor

   Dzięki wielkie i również pozdrawiamy 😉

 • Pingback: Maria Smith()